Forum MistCats Kocia Magia Strona Główna MistCats Kocia Magia
Koci Świat... Magiczny Świat...

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nabory na MG

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MistCats Kocia Magia Strona Główna -> Ogłoszenia -> Nabory
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Illuna
Przywódczyni Stada

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 9:57 am    Temat postu: Nabory na MG Odpowiedz z cytatem

Lubisz urozmaicać fabułę? Chcesz ubarwić grę? Zgłoś się, może to właśnie ty zostaniesz MG!

Aby uniknąć różnych problemów, podam kilka sytuacji. Proszę o wybranie jednej i dokończenie:

Sytuacja I
Kot: Potężny Ognisty lew przybiegł na Mistyczne Wzgórza i Położył się nad Świetlistym Jeziorkiem.
Kotka: Naturalna przyszła delikatny krokiem i wskoczyła z gracją na gałąź zwisającą tuż nad taflą wody

Sytuacja II
Kotka: Powietrzna tygrysica przyleciała na swoich pięknych skrzydłach na plażę i wylądowała na gorącym piasku.
Kot: Wodny przybiegł tu pędem i z wielkim pluskiem wskoczył do wody.

Sytuacja III
Kotka: Nocna puma przyleciała w Skrzydlate góry i wylądowała przy Kamiennych skrzydłach. Położyła się i wpatrywała się w dal.

Dalszy ciąg:
Dlaczego chcesz zostać MG?:

Odpowiedzi "Bo mi się nudzi" od razu cię dyskwalifikują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 1:15 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Saphira
Kociak

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kotka: Powietrzna tygrysica przyleciała na swoich pięknych skrzydłach na plażę i wylądowała na gorącym piasku.
Zamyślona patrzyła w wode. Po chwili wstala i zamoczyła swój pysk w wodzie aby się napić. Następnie Popatrzyła w chmury i odleciała gdyby coś wołało ją z obłoków. Przelatywała nad pięknymi gorami nazywanymi Perełkowymi oraz nad innymi cudnymi miejscami. Szybowała robiąc różne manewry . Raz kółka, raz ósemki chwaląc się swoimi pięknymi skszydłami.

Kot: Wodny przybiegł tu pędem i z wielkim pluskiem wskoczył do wody.
Zaczął nurkować czując wolność. Przepełniała go ogromna radość! Robił przewroty . Poczuł obecność kogoś nieznanego. Wyskoczył nagle z wody z ogromną siłą i znalazł się w środku wiru wodnego. Co dziwne nic mu się nie działo. Patrzył z nienawiścia prosto w oczy lwa z stada ognia. Kiwnął głową do niego aby wyszedł z wodnej groty. Lecz ten nie posłuchał a w kocie wody zrodziła się ogromna gniew. Skierował Tornado na lwa . Lew przeżył lecz doniusł poważne obrażenia. Kot znów znalazł się w tornadzie i kiwnął znów na wykończnego lwa patrzącego na niego z litością. Lew powoli cofnął się i po chwili lwa już nie było...

Dalszy ciąg:
Dlaczego chcesz zostać MG?: Ponieważ chcialabym pełnić jakąś ważną funkcję. Mam doświatczenie ponieważ jak sama wiesz też miałam forum ^^ . Noi oczywiście poznać cię lepiej (jeśli da się więcej o tobie znać xD )

A dokończysz którąś sytuację? Bo bez tego się nie da. Ill

Ostatnio zmieniony przez Saphira dnia Sro Paź 20, 2010 7:29 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nightmare
Przywódca Stada

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kotka: Nocna puma przyleciała w Skrzydlate góry i wylądowała przy Kamiennych skrzydłach. Położyła się i wpatrywała się w dal. Nagle z oddali zobaczyła mały punkcik. Nie lubi zbliżających się małych punkcików. Głośnym rykiem zawiadomiła że ktoś tu jest, jednak tym punktem okazał się Leo, który przyleciał się przywitać.

Dalszy ciąg:
Dlaczego chcesz zostać MG?:
Ponieważ mam bujną wyobraźnie i nie mam gdzie tego rozładować. Pomijając GIMPa i Guild Wars oraz siatkę, bieganie itp. To jak? XD

Flora
Przywódczyni Stada

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nocna puma przyleciała w Skrzydlate góry i wylądowała przy Kamiennych skrzydłach. Położyła się i wpatrywała się w dal. W jej granatowych oczach migotały tysiące gwiazdeczek. Nagle jej piękne oczka ujrzały biały promień słońca. Promień świecił tak mocno, że to mogło zabić kota ze stada nocy. Kotka zaczęła biec. Jak najdalej od białego promienia. Biegła, lecz jej siły nie wystarczały, by biec dalej. Upadła. Biały promień pochłonął ją do wnętrza swojego oblicza. W krótkim czasie kotka ocknęła się. Znalazła się w dziwnie piękniejszym miejscu. To było MistCats...

Dlaczego to ja chcę zostać MG?
Na pewno dlatego, że chcę ubarwić kotom życie na MistCats. Koty, Lwy, Pumy i inne nie mogą same świetnie się bawić, więc to ja chcę im pomóc rozwijać ich wyobraźnie, i co najlepsze- zabawę na MistCats.

Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 1:15 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eyen
Przywódczyni Stada

PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kotka: Nocna puma przyleciała w Skrzydlate góry i wylądowała przy Kamiennych skrzydłach. Położyła się i wpatrywała się w dal. W odległości około czterystu metrów ujrzała innego kota. Ten zmierzał prosto na nią. Uciekać? Może ma złe zamiary? Nie ulękła się jednak. Strach przepełnil jej ciało, gdy takowy kot był parę kroków od niej. Potrzasnął nią dreszcz. Zbliżył się do pumy, mogli już poczuć na sobie własne oddechy. Okazało się, że kot był tygrysicą. Zapoznaly się ze sobą, acz nocna nie miała do niej przekonania. Kiedy to od ich poznania minęło parę dni, spokojnie można było je nazwać koleżankami. Świetnie się dogadywały.
Pewnego mglistego poranka, stało się. Nieoczekiwanie tygrysica zaatakowała nocną pumę. Ich siły były wyrównane, lecz zaskoczenie dało przewagę tygrysicy. Krew, kły, ryki - to wszystko co udało się zapamiętać z tego zdarzenia. Ale kto wygrał? Czy ktoś umarł? Otóż poległa tygrysica. Właściwie nie wiadomo co ją sprowokowało do zaatakowania przyjaciółki, tak bliskiej jej osobowości. Mimo przewagi tygrysicy, to puma wyszła z tego cało. Była z nią siła MistCats...
Do tej pory owa nocna puma żyje w przekonaniu, że nie można nikomu ufać...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dalczy ciąg:
Dlaczego chcesz zostać MG:
Otóż, ja już wiesz, tak sądzę, potrafię rozbudować fabułę. Mogę często wchodzić na forum i udzielać się w różnych sprawach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MistCats Kocia Magia Strona Główna -> Ogłoszenia -> Nabory Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 2+2 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach