Forum MistCats Kocia Magia Strona Główna MistCats Kocia Magia
Koci Świat... Magiczny Świat...

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Flora- kwitnący kwiat

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum MistCats Kocia Magia Strona Główna -> Historia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Flora
Przywódczyni Stada

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 8:10 pm    Temat postu: Flora- kwitnący kwiat Odpowiedz z cytatem

Znam życie więcej niż wam się wydaje. Jako młody kociak urodziłam się w dolinie pszczelich lasów. Było pięknie… kwiaty koloru różowego rozkwitały rano, a zamykały swoje pączki wieczorem. Trawa była niepowtarzalnie zielona i czysta. Pszczoły przynosiły nam posiłek- bezcenny miód i ambrozję. Razem z moją rodziną- Ojcem , matką i starszym rodzeństwem zamieszkiwaliśmy ogromną wierzbę. Byłam najmłodsza z rodzeństwa. Wszyscy się mną opiekowali. Byłam oczkiem w głowie mojej mamy i przyszłością taty. Rodzice chcieli żebym była znakomitą łowczynią. Poznałam pierwsze kroki łowiectwa. Moje szczęście i szczęście brata i sióstr nie przestawało istnieć i trwać wiekami. To wszystko przerwał jeden mały gest. Koleżanka mamy przyszła pożyczyć wschodzącą trawę. Mama jednak potrzebowała jej do zdobycia cennego składnika do odmłodzenia. Znajoma jednak zaczęła się z nią kłócić. Doszło do wielkiej bójki. Moja mama stała w niebezpieczeństwie, więc ojciec przyłączył się do konwersacji. Znajoma jednak nie chciała słyszeć o rozmowie. Szybko przybyły posiłki. Koty ze stada ognia zaczęły wszystko podpalać. Zaczęło się od niszczenia domów pszczół. Potem była nasza wierzba. Pierwszy płomień jednocześnie uderzył w nią i w nasze serca. To był wielki ścisk. Przywódca tamtego stada zdenerwował się na mojego ojca. Zabił go. To było nie do opisania. Pamiętam ten ból do dziś. Próbowałam go ratować, lecz już było po nim… Nagle moja matka stanęła w płomieniach. Zaczęła się palić… To było straszne.. Straszny widok. Moje rodzeństwo błagało stado ognia o nie robienie im krzywdy, lecz za późno… Porwali ich… zostałam tylko ja… to było straszne. Sama pośród spalonych drzew w ciał moich rodziców. Podbiegłam do nich. Z duszy ojca wypłynął szept „zawsze będziemy z Tobą”….Minęły miesiące. Zabrałam wszytko, co mogłam zabrać czyli- 3 kwitnące kwiaty. Mam je do dziś. Ruszyłam w drogę. Po kilku miesiącach znalazłam Moją jaskinię. Di dziś żyje we mnie złość i nie nienawiść do kotów ze stada ognia. Zemszczę się… Przysięgam!

Super! Bardzo mi się podoba. Oczywiście, że akcept. Illuna

Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 3:09 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum MistCats Kocia Magia Strona Główna -> Historia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach